فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / کاغذ کرافت / مرکز تولید کاغذ کرافت در کرج

مرکز تولید کاغذ کرافت در کرج

کاغذ کرافت نوعی کاغذ یا مقوا است که از خمیر کاغذ شیمیایی تولید شده است. کاغذ کرافت بسیار مقاوم است و برای بسته بندی به ویژه میوه مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ کرافت کیسه ای یا فقط کیسه کاغذی یک کاغذ کرافت متخلخل با ویژپی کشسانی بالا و مقاومت بالا در مقابل پارگی است که برای بسته بندی محصولات طراحی شده و برای قدرت و دوام آن از تقاضای بالایی برخوردار است. حال اگر می خواهید بدانید مرکز تولید کاغذ کرافت کرج چگونه است در این خصوص همراه باشید.

مرکز تولید کاغذ کرافت در کرج

برترین برند های تولید کننده کاغذ کرافت در کشور

برترین برند های تولید کننده کاغذ کرافت در کشور

از جمله عواملی که یک برند را جزء برترین ها قرار می دهد میزان کیفیت محصول تولیدی می باشد. برای رسیدن به کیفیت برتر از موا اولیه مرغوب و با کیفیت برای تولید محصول استفاده کرد.

محصولاتی که جزء برند برتر قرار می گیرند دارای کیفیت بالایی بوده و استانداردهای تولید در آن ها رعایت شده است.

در ایران کارخانه ها و شرکت های تولیدی زیادی اقدام به تولید کاغذ کرافت در کشور می کنند و هر کدام برندهای متفاوتی برای خود در نظر گرفته اند اما آنچه از ویژگی های خاص محصولات کاغذ کرافت در برترین برندهای تولید کننده می باشد، استفاده از خمیر ویرجین در فرمولاسیون این کاغذ است.

تولید کننده کاغذ کرافت در کرج

تولید کننده کاغذ کرافت در کرج کارخانه کاغذ کرافت کرج برای تولید کاغذ کرافت نسبت به دیگر کاغذها از انواع درختان مانند کاج، بامبو یا کنف استفاده می کنند.

کارخانه تولید کننده کاغذ کرافت در کرج با ایجاد شرایط مناسب کنترلی در خصوص کیفیت محصول و به کارگیری تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و کامل محوصلات خود را در بازار با کیفیتی مناسب عرضه کرده و ضمن کسب رضایت مشتریان خود با ارائه محضولات قابل رقابت، حضوری فعال در بازارهای منطقه ای داشته و بخش قابل توجهی از محصولات خود را صادر می کند.

عرضه بدون واسطه کاغذ کرافت کرج به سراسر کشور

عرضه بدون واسطه کاغذ کرافت کرج به سراسر کشورداشتن کیفیت عالی کاغذ کرافت کرج یکی از فاکتورهای مهمی است که در خرید مقوای کرافت توسط خریدار حائز اهمیت می باشد.

تولید و توزیع یا پخش کاغذ کرافت با بهترین شرایط در سطح کشور به صورت مستقیم انجام می شود.

به دلیل تقاضای عمده این محصول، شرکت های پخش کاغذ کرافت این محصول را به صورت عمده توزیع می نمایند.

فروش کاغذ کرافت به طور مستقیم این محصول توسط کاررخانه ها یا شرکت های تولیدی کاغذ کرافت کمک فراوانی به رفاه جامعه می کند؛ زیرا با فروش مستقیم واسطه ها حذف می شوند و قیمت برای خریدار مناسب  تمام می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری کاغذ کرافت

عوامل موثر در قیمت گذاری کاغذ کرافت کاغذ کرافت با توجه به ویژگی های ذیل دارای لیست قیمت متفاوتی می باشد:

  • مقاومت مکانیکی بالا
  • مقاوم در برابر پارگی که برای بسته بندی بسیار مناسب است
  • قدرت جذب بالا

البته لازم به ذکر است اگر جهت جذب مشتری بر روی کاغذ کرافت نوشته تبلیغاتی یا طرحی انجام شود قیمت آن نسبت به کاغذ ساده گران تر می باشد اما در کل قیمت عمده برای خریداران مناسب تمام می شود مانند کاغذ کرافت طرح دار.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

گرماژ کاغذ کرافت و فروش آن در طرح های مختلف

 گرماژ کاغذ کرافت بسته به نوع و کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت آن متغیر است. فروش انواع کاغذ کرافت در کشور توسط مراکز آنلاین و حضوری صورت می‌پذیرد. این

دیدگاهتان را بنویسید