فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / شانه میوه / مرکز خریدو فروش شانه سبد میوه

مرکز خریدو فروش شانه سبد میوه

مرکز خرید و فروش شانه سبد میوه توانسته است با فروش شانه سبد میوه به صورت عمده نیاز بازار های میوه را تامین و با فروش به صورت عمده نقش موثری در کاهش قیمت این محصول داشته باشد.

فروش شانه سبد میوه

شانه سبد میوه

در گذشته پس از برداشت محصول آن را به صورت روی هم ریخته در جعبه هایی قرار میدادند و به بازار عرضه میکردند که یکی از مشکلات اصلی این روش آسیب دیدن میوه حین حمل ونقل بود اما با پیشرفت علم شانه هایی تولید شدند که با قرارگرفتن میوه در فواصل منظم و کنار هم از آسیب دیدن آن جلوگیری شد علاوه برآن ظاهر زیباتری به بسته بندی داده شد و با جذب بیشتر مشتری توانست نقش موثری در فروش بیشتر میوه داشته باشد به همین خاطر باغداران این روزها به طور گسترده از ابعاد و انواع مختلف این شانه ها برای بسته بندی در سبد استفاده می کنند.

فروش شانه سبد میوه

فروش انواع شانه سبد میوه

شانه های میوه متناسب با نوع میوه در رنگ و جنس مختلف تولید می شوند. ما در ادامه به توضیح انواعی از این شانه ها پرداخته ایم:

 1.  شانه میوه سیب
  شانه های میوه سیب بیشتر در شهر های تولید کننده سیب عرضه میشود مثل: مراغه، سمیرم، سلماس، شیراز و… این شانه ها در جنس های مختلف تولید میشود اما انواع پلاستیکی آن بیشتر برای عرضه داخلی و انواع مقوایی برای صادرات سیب استفاده میشود.
 2.  شانه میوه کیوی
  کیوی میوه ای است که ارزش صادراتی دارد ولی بخاطر مشکلات حمل ونقل امکان له شدن این میوه در مسیر وجود دارد به همین خاطر باغداران و صادرکنندگان کیوی به طور گسترده از شانه های میوه کیوی برای بسته بندی استفاده میکنند.
 3.  شانه میوه هلو
  باغداران عزیز شهرهای مشکین شهر، جعفرآباد، پارس آباد هرساله به طور عمده خریدار شانه های میوه هلو هستند. این شانه ها معمولا در ابعاد ۲۴ در ۳۴ و ۲۷ در ۴۷ با تعداد خانه ۱۲، ۱۵، و ۲۰ تولید می شوند.

فروش شانه سبد میوه

نحوه فروش شانه سبد میوه

شانه های میوه با تنوع موردنیاز مشتری به روش های مختلف عرضه میشود:

 1.  خرید شانه میوه به صورت عمده
  باغداران و تاجرانی که قصد دارند مقدار زیادی میوه را بسته بندی کنند همواره به دنبال ارزان ترین شانه میوه هستند تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند. یکی از راه های خرید ارزان خرید به صورت عمده است.
 2.  خرید اینترنتی شانه میوه
  اگر علاوه بر قیمت سهولت در تهیه شانه میوه، برای شما نیز مهم باشد خرید آنلاین این شانه ها بهترین راه است. مراکز خرید و فروش شانه های میوه برای رضایتمندی بیشتر مشتری از طریق سایت های خود به فروش این محصول می پردازند که شما میتوانید از آن ها خرید کنید.

ما به عنوان مرکز فروش شانه میوه به صورت عمده توانسته ایم با عرضه محصولی باکیفیت رضایتمندی مشتری را کسب کنیم. شما میتوانید برای خرید به صورت عمده، با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش کننده عمده انواع شانه میوه

شرکت پخش کننده عمده انواع شانه میوه

شرکت پخش کننده عمده انواع شانه میوه سعی دارد با عرضه شانه میوه به صورت …